Żylaki

Rajstopy i podkolanówki o stopniowanym ucisku są dzisiaj koniecznością. Rozwój żylaków jest procesem nieodwracalnym i często w pierwszej fazie nie wiemy, że w ogóle mamy z tym problem ? mówimy, że tylko nas bolą nogi mamy mrowienie i tylko są trochę spuchnięte.

Żylaki zewnętrzne są widoczne natomiast wewnętrzne spokojnie się rozwijają. Już za czasów Hipokratesa znane były opaski uciskowe oraz elastyczne bandaże, pomyślnie stosowane w leczeniu żylaków. Współczesna medycyna wykorzystuje wyroby o stopniowanym ucisku, które są wykonane tak, aby ucisk był większy w okolicy podudzia a mniejszy w rejonie biodrowo - udowym. Następuje ściśnięcie oraz zbliżenie ścianek niewydolnych żył, co w rezultacie niweluje zastoje oraz nie dopuszcza do zwrotnego przepływu krwi. Poprawia się dyfuzja tlenu, substancji odżywczych w skórze i tkankach podskórnych, prowadzi do zmniejszenia obrzęków oraz bólu nóg.

Rajstopy Veera 40 można stosować profilaktycznie i są bardzo dobre też na celulit, ponieważ poprawiają krążenie dzięki czemu jest lepsza wymiana komórkowa i nienagromadzaną się złogi.

Produkty Veera >> czytaj więcej << są wykonane tak aby ucisk był największy w okolicy stawu skokowego oraz podudzia a mniejszy w rejonie uda. Wyroby posiadają wzmocnione palce oraz piętę, zapewnia to prawidłowe ułożenie wyrobu na nodze oraz właściwe rozmieszczenie ucisku.
Miękki i przyjemny ściągacz w okolicy talii oraz płaskie szwy zapewniają niezwykły komfort noszenia.
Wszystkie wyroby Veera zawierają włókno LYCRA podwójnie oplecione. Podwójny oplot zapewnia trwałość wyrobu oraz sprawia, że jest on przyjemny dla ciała. Polecane preparaty: